Pierwsza pożyczka darmowa, – w jakich firmach takie znajdziemy?

 
Darmowa pożyczka to slogan, w który nikt raczej nie wierzy. To zrozumiałe, jednak wbrew pozorom, takie pożyczki istnieją. Czy rzeczywiscie są darmowe? Kto może taką pożyczkę otrzymać?
Pierwsza pożyczka darmowa dostępna jest w wielu firmach, które zajmują się udzielaniem pożyczek przez Internet. Warto pamiętać, że taka pożyczka przysługuje danemu klientowi tylko raz. Z reguły darmowa może być pierwsza pożyczka danego klienta w danej firmie.
Pierwsza pożyczka dla danego klienta w niektórych firmach jest w pełni darmowa. Do oddania klient ma tyle pieniędzy ile pożyczył i ani grosza więcej. Warto jednak pamiętać, że darmowa pożyczka przysługuje tylko do określonej kwoty i pod warunkiem oddania pieniędzy w ściśle określonym terminie. Spóźnienie spowoduje naliczenie normalnych odsetek i normalnych kosztów pożyczki, co więcej naliczenie odsetek karnych. Jeśli wiec decydujemy się na pożyczkę, która jest darmowa, musimy pamiętać o tym, by spłacić ją zgodnie z warunkami określonymi w umowie pożyczkowej.