Pożyczka w 15 minut

   Pożyczka w 15 minut, czyli tak zwana pożyczka chwilówka jest idealna dla osób, dla których niezbędny jest zastrzyk gotówki w bardzo krótkim czasie. Osoby te z różnych przyczyn nie mogą, albo nie maja czasu na to, aby iść do swojego banku i składać wniosek o kredyt. 
Podstawową zaletą pożyczek w 15 minut jest bardzo szybka reakcja firmy pożyczkowej na naszą prośbę w sprawie udzielenia nam kredytu. Sam wniosek o przydzielenie pożyczki również wypełnia się nie wychodząc z domu, czyli online. Natomiast gdy firma pożyczkowa rozpatrzy go pozytywnie, jest szansa na to, że pieniądze zostaną wysłane na nasze konto w przeciągi, kilkunastu, a nawet kilku minut. 
Oprócz tego kredytodawca w tym przypadku nie będzie sprawdzał naszej osoby w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), co jeszcze szczególnie przydatne osobom, które wcześniej z równych względów miały problemy ze spłatą swojego zadłużenia. Aby dostać pożyczkę w 15 minut, należy być osobą pełnoletnią, posiadać polskie obywatelstwo, a także internetowe konto w banku.